horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana

Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na sport. Wadze niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Wkrótce odbędzie się długa podróż, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia osób jest projekcją. Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei.

W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym czasie. Nadszedł okres, by zacząć spokojniej wyrażać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Marsa że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie ułatwione.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. W najbliższym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. Saturn, który zazwyczaj przynosi powodzenie Wadze, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak dobry, czeka Cię duże rozczarowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na grejpfruty, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie umieją za Tobą nadążyć. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Wadze umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 22. Konstelacja Wagi chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

stopka