horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. W weekend spróbuj uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Zmiany będą działy się w powolnym czasie, jakby od lat na to czekały.

Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Saturn, który zazwyczaj dostarcza szczęście Wadze, w nadchodzącym czasie nie będzie tak szczodry, czeka Cię duże niepowodzenie.

O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Jeżeli myślisz o stałym związku, aktualnie jest to doskonały etap na takowe postanowienia. W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na podróże.

W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten dzień.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin przesiadywać w pracy. W głowie Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę w teren. Tydzień sprzyja zakupom i ostrożnym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz dużym modyfikacjom celów. Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Znaki na niebie pokazują, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O ile fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to świetny czas na wiążące działania. Pewna osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż jej. Dla Wagi ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka