horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana

Merkury w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie wtorek. Jeśli sami się gubimy oczekujmy od znajomych pomocy.

Single spod znaku Wagi w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

Masz teraz perspektywę podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz również relacje z bliskimi. W przyszłym czasie nie polecane jest realizowanie złożonych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek. Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Niebawem czeka Cię długa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie nieprawdziwa. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 85. Pewna postać w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin spędzać w pracy. W głowie Wagi pojawią się świeże pomysły finansowe. Jowisz w zestawieniu z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Spotka Wagę głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. O Wadze, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości mleka, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo działają znacząco na Twoją aurę. Egzaltacja Plutona w znaku Wagi która niedługo będzie miała miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozytywnym omenem może być szklanka wina na stole u przyjaciela. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Gwiazdy mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

stopka