horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga Twoja brakująca połóweczka Barana

Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to genialny etap na takie decyzje. Ważna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić znajomości odmów tej osobie.

Ponieważ sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz i Saturn oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei.

Koniec tygodnia to odpowiedni czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Wadze wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Waga poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę.

W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 71.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Merkury pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Zmieniasz się tak nietypowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znajoma osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości pomóż jej. Dla Wagi najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. We wtorek rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Marsa w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. Wenus, który często przynosi powodzenie Wadze, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże niepowodzenie. Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę po parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna koleżanka w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów jej. Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka