horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Waga ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie środa. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest na to znakomity okres na wiążące postanowienia.

Uważaj by pić więcej mleka, to zadziwiające, ale napoje czasami działają w niewielkim stopniu na Twój organizm. Niedobrym znakiem może być odblask światła w samochodzie umundurowanego człowieka. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy.

Sobota to dobry termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Przekonasz się, że przez pomoc kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 17.

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż sporo spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Samotne osoby spod znaku Barana w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie partnera na dobre i na złe. Masz pewną szansę zobaczyć ważny, pasujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Byk Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć powinno się zaangażować uczucia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno czwartek. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Pozycja centralna Marsa w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da o sobie znać mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Poczujesz, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna Nadszedł okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Single spod znaku Panny w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Spotka Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć powinno się odrzucić emocje. Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Już niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie ważne sprawy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dobrym znakiem może być drobna moneta w torbie znajomego. ... więcej i więcej »

Wodnik Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów tej osobie. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Ryby Dopilnuj by pić rozsądne ilości herbaty, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu działają mocno na Twój organizm. Spotka Rybę teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować uczucia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz małą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Znajoma persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej więzi odmów tej osobie. Masz obecnie sposobność uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Waga ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Marsa że wykonanie postanowień okaże się mocno utrudnione. Uczysz się tak nietypowo, że inni nie umieją ci pomóc. Wzajemne działanie na Wagę planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Wadze wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

stopka