horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą zabrać Ci dużo mocy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. Wadze niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. Oczekuje na Wagę przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić emocje.

Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę po parku. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Konstelacja Wagi krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe.

Waga ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek unikalnego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Pamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś ostatnim czasy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem straconym. Zapamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Byk Działasz tak szybko, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Wenus w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Jeżeli niedawno dosięgły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na maliny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Panna Neptun pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Piątek to odpowiedni czas do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 23. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Strzelec Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i sumienność osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. ... więcej i więcej »

Wodnik zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące propozycje zawodowe. Przekonasz się, że dzięki pomocy rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Ryby Masz dużą szansę znaleźć pewien, poszukiwany kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 62. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe przygody. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to wspaniały moment na tego typu działania. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Czeka na Wagę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zaangażować emocje. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Masz dużą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 19. Spodziewaj się miłej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

stopka