horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Wzajemne działanie na siebie planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Nadchodzący czas w firmie Wagi, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer.

Wkrótce pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Zakończ rozgrzebywać dawne zdarzenia, a dostrzeż teraźniejszość, oraz podtrzymuj układy, ponieważ wkrótce mogą się przydać. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Wadze, w najbliższym czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Jeżeli myślisz o stałym związku, to właśnie jest to genialny czas na tego typu wyzwania. Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

Nie siedź godzinami przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty podróży. Przychodzi dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bykowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Byk doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Słońce pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień okaże się dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin przebywać w pracy. W głowie Lwa narodzą się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Panny pojawią się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Waga Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie tylko swoje nastawienie, ale także kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w firmie Skorpiona, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Pozytywnym omenem może być portfel w ręku osoby, którą lubisz. W piątek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o stałym związku, to właśnie jest na to wspaniały etap na wiążące decyzje. Saturn w zestawieniu z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 8. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Dzięki pozytywnemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować emocje. Przekonasz się, iż przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. W najbliższym okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Wadze, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Skończ rozgrzebywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Masz minimalną szansę odnaleźć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

stopka