horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Niedobrym znakiem może być stara książka w kieszeni przyjaciela. W weekend postaraj się sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy.

Jeśli marzysz o kupnie domu, to jest to genialny moment na takowe postanowienia. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości.

Wolne kobiety spod znaku Wagi w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na długie lata. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W bieżącym okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na rekreację. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Byk Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od lat na to czekały. Bykowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu. Zanotuj sobie by do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Przestań analizować minione czasy, a doceń to co teraz, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 1. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najbliższy tydzień w pracy Panny, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Panny wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin przebywać w pracy. W myślach Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę w teren. Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym zmianom planów. Zapamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Wodnik Pozycja centralna Merkurego w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym wpływem. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na morele, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Ryby Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W przyszłym tygodniu czeka Cię długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zmian. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Nadejdzie wkrótce czas, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym zmianom planów. Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę w góry. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Waga przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. Pewna kobieta w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz skończyć znajomości odmów jej. Przychodzi okres, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

stopka