horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. Wadze będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody.

Dobrym znakiem stanie się drobna moneta w kieszeni osoby, którą lubisz. Egzaltacja Plutona w znaku Wagi która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym wpływem. Słońce pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich.

Znaki na niebie mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Waga poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Piątek to dobry okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Waga ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 19.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Baranowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Byk Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Za parę dni odbędzie się duchowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest nieprawdziwa. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Rak Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Marsa że wykonanie planów okaże się nieznacznie przyspieszone. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na ananasy, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. ... więcej i więcej »

Waga W czwartek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania o tej porze. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest na to wspaniały etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom planów. Pij choćby minimalne ilości alkoholu, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu oddziaływują w znacznym stopniu na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne wpływanie na Strzelca planety Jowisz i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 57. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać w pracy. W myślach Wodnika pojawią się świeże pomysły finansowe. Za parę dni odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Ryby Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem dawno oczekiwanych roszad. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz nikłą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na podróże. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać w domu. W myślach Wagi pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Dla Wagi najbliższy czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wadze będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje zawodowe. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

stopka