horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Wagi nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych roszad. Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie istotne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie.

Dzięki pozytywnemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, da Wadze wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Waga przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Jowisz, który częstokroć przynosi dobrą passę Wadze, w nadchodzącym czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Przyszedł dzień, żeby zacząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer.

O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno środa. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie planów będzie nieco przyspieszone. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Neptuna w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z wiedzy lub informacji. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać w pracy. W umyśle Raka narodzą się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Lew Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Single spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Panna Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. W poniedziałek rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. W czwartek rano szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważna postać w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć więzi pomóż tej osobie. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas będzie dla Strzelca bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zmiana położenia Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym działaniem. Niedługo przydarzy Ci się krótka podróż, na której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. ... więcej i więcej »

Wodnik Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiarygodna persona w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. Działasz tak szybko, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Waga ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz małą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Znajoma persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej więzi odmów tej osobie. Masz obecnie sposobność uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Jowisz, który zazwyczaj przynosi powodzenie Wadze, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Marsa że wykonanie postanowień okaże się mocno utrudnione. Uczysz się tak nietypowo, że inni nie umieją ci pomóc. Wzajemne działanie na Wagę planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

stopka