horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Masz małą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Znajoma persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej więzi odmów tej osobie. Masz obecnie sposobność uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi.

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 11. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wzajemne oddziaływanie na Wagę planety Neptun oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Staraj się pić rozsądne ilości kawy, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ efektywnie na Twoje samopoczucie. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko pojąć należy zaangażować uczucia. O Wadze, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości.

Doświadczysz, iż przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. Wolne kobiety spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na długie lata. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Przyszły tydzień dla Byka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wagi ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Neptun sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj to co teraz, i pielęgnuj przyjaźnie, bo lada dzień mogą być przydatne. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Wagi nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych roszad. Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie istotne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Waga ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie środa. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest na to znakomity okres na wiążące postanowienia. ...
więcej i więcej »

stopka