horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Neptun sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj to co teraz, i pielęgnuj przyjaźnie, bo lada dzień mogą być przydatne. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina.

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten czas. Mars, który częstokroć przynosi pomyślność Wadze, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie.

Saturn w układzie wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Dzięki pozytywnemu układowi Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Waga przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Niedługo będzie miała miejsce długa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, że Twoja krytyka przyjaciół będzie niesprawiedliwa. Spotka Barana głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo pojąć należy odrzucić uczucia. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Byk ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor zielony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. W sobotę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Księżyc ułoży się w takim układzie do Jowisza że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Lwu wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew przekona się, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Panna poczuje, że z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Zakończ wspominać minione czasy, natomiast doceń przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na wypoczynek. Spotka Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo zrozumieć należy odrzucić uczucia. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Mars, który przeważnie dostarcza pomyślność Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Wodnik W niedzielę rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin przebywać w pracy. W głowie Ryby pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę w góry. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może środa. W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na podróże. Zakończ analizować to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj układy, bo niebawem mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już wkrótce przydarzy Ci się długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. O Wadze, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz małą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Znajoma persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej więzi odmów tej osobie. Masz obecnie sposobność uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Waga ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka