horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie zamiarów będzie ułatwione. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty.

Ten tydzień dla Wagi to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i informacji. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia .

Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Mars oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Jeśli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to znakomity czas na tego typu działania. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać w domu. W umyśle Wagi narodzą się nowe pomysły zarobkowe.

Jowisz w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Waga ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Finansowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na cytryny, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Znajoma kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Ważna postać w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na truskawki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Single spod znaku Panny w najbliższym okresie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyzwania. W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem na zmiany. ... więcej i więcej »

Strzelec Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Dla Strzelca najbliższy czas to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Finansowo ten tydzień będzie okresem na zmiany. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Wodnik Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. Dzięki odpowiedniemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Wodnik przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Ryby W przyszłym tygodniu odbędzie się ważna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół będzie nieprawdziwa. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W myślach Wagi narodzą się świeże pomysły finansowe. Ponieważ sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych pomocy. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe przygody. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie wtorek. Waga ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Wagę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zaangażować emocje. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Masz dużą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

stopka