horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe przygody. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę.

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 64. Wadze nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi.

Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Musisz być czujny bo dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Konstelacja Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Wagi wielce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Masz nikłą szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja praca. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych pomocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem okaże się odblask światła w torbie członka rodziny. Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę do parku. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Staraj się pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Skorpion Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Strzelec Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiana położenia Neptuna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Oczekuje na Wagę głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdozbiór Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy codzienne. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie zamiarów będzie ułatwione. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą zabrać Ci dużo mocy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. Wadze niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka