horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Gwiazdozbiór Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy codzienne. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe znajomości.

Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 84. Waga ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. W zbliżającym się czasie nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. W środę wieczorem układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu.

Egzaltacja Plutona w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Finansowo nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Plany będą działy się w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wiele znaczącym omenem będzie pęk kluczy w mieszkaniu członka rodziny. ... więcej i więcej »

Byk Samotne osoby spod znaku Byka w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 82. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Tydzień w pracy Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień będzie dla Bliźniąt wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. O ile marzysz o stałym związku, to jest na to doskonały czas na takowe działania. ... więcej i więcej »

Panna Zmiana położenia Urana w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Nie siedź do późna przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką wędrówkę po lesie. ... więcej i więcej »

Skorpion Wiele znaczącym znakiem może okazać się odblask światła w szufladzie znajomego. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Strzelec Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Niedobrym znakiem może być drobna moneta w mieszkaniu przyjaciela. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o nowej pracy, to teraz jest to wspaniały moment na takowe działania. Przekonasz się, że przez wsparcie kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Ryby Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Najbliższy czas w firmie Ryby, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Ryby wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę w góry. Nadchodzący czas w firmie Wagi, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Wagi wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Masz minimalną nadzieję zobaczyć jeden, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozytywnym znakiem może okazać się roślina na stole u starego człowieka. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się nieznacznie ułatwione. Skończ wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe przygody. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to wspaniały moment na tego typu działania. W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka