horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Piątek to odpowiedni okres do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć.

Przyszedł czas, by zacząć pokazywać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Układy konstelacji oznajmiają, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu spędzać w domu. W umyśle Wagi pojawią się świeże pomysły finansowe.

Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę do lasu. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Waga doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. W poniedziałek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten czas.

Pewna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości odmów jej. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk O ile marzysz o własnej firmie, aktualnie jest to świetny okres na wiążące działania. W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie złożonych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć wolny czas na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Ponieważ sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. ... więcej i więcej »

Rak Jowisz, który częstokroć dostarcza powodzenie Rakowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Znaki na niebie mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który często przynosi szczęście Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak dobry, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Zmiana położenia Jowisza w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Skorpion Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. W najbliższym czasie przydarzy Ci się umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób jest właściwa. ... więcej i więcej »

Strzelec Egzaltacja Marsa w znaku Strzelca która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję odszukać pewien, poszukiwany kawałek do ciekawej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. Saturn w koniunkcji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 1. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Możesz spodziewać się niemiłej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Dla Wagi nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Konstelacja Wagi nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Dzięki pozytywnemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozytywnym znakiem może okazać się roślina na stole u starego człowieka. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się nieznacznie ułatwione. Skończ wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. W najbliższym okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

stopka