horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Dzięki pozytywnemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje zawodowe.

Wadze przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 81. Gwiazdozbiór Wagi ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich.

Pij nieco więcej soków, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu mają wpływ efektywnie na Twoje ciało. Doświadczysz, iż przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym zmianom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Lew zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Wagi narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 51. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. W sobotę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym czasie. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Ten tydzień dla Wagi to start nowego etapu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Piątek to odpowiedni okres do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wzajemne działanie na siebie planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Nadchodzący czas w firmie Wagi, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. ...
więcej i więcej »

stopka