horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Ten tydzień dla Wagi to start nowego etapu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

W środę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten czas. W zbliżającym się czasie nie jest wskazane wykonywanie złożonych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Dlatego, że sami się szanujemy nie oczekujmy od innych pomocy.

Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne choroby to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie tylko swoje nastawienie, lecz także kontakty z przyjaciółmi.

Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie czwartek. Przyszedł okres, żeby zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Jowisza że spełnienie postanowień będzie ułatwione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pij umiarkowane ilości herbaty, to zadziwiające, ale płyny czasami wpływają w znacznym stopniu na Twoją aurę. Najbliższy czas w pracy Barana, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Barana wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Byk Poczujesz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dobrym omenem stanie się roślina w ręku osoby, którą lubisz. Zanotuj sobie aby do soboty zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Lew Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać własne przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Panna Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina w mieszkaniu umundurowanego człowieka. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Waga Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Dlatego, że sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Skorpion W piątek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym czasie. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie planów będzie mocno przyspieszone. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Za parę dni czeka Cię duchowa wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Pewna koleżanka w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 99. Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to dobry termin do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. Wadze będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już wkrótce odbędzie się ważna wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena osób jest nieprawdziwa. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Jeśli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Dzięki pozytywnemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować emocje. Przekonasz się, iż przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ...
więcej i więcej »

stopka