horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj teraz uwagę na ananasy, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy.

Jowisz, który zazwyczaj przynosi szczęście Wadze, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wadze w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. W przyszłym tygodniu czeka Cię krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi jest niepoprawna.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie czwartek. Złym sygnałem stanie się pęk kluczy na zdjęciu u członka rodziny. Działasz tak długo, że pozostali nie umieją ci pomóc.

Wadze nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Działasz tak długo, że znajomi nie mogą ci pomóc. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno czwartek. Pozycja centralna Plutona w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Rak Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Lew Złym znakiem będzie roślina w szufladzie osoby, którą lubisz. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Panna doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Gwiazdozbiór Panny ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Waga Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 45. Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie własne wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Skorpion Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1 0. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja wyjazdom i ostrożnym modyfikacjom celów. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. Zmiana położenia Wenus w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem dawno oczekiwanych roszad. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym zmianom zamiarów. Nie oczekuj przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W przyszłym tygodniu czeka Cię długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zmian. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to idealny moment na tego typu wyzwania. Single spod znaku Wagi w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym zmianom planów. Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę w góry. ...
więcej i więcej »

stopka