horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

W przyszłym tygodniu czeka Cię długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zmian. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem.

Nadchodzi okres, żeby rozpocząć głośno pokazywać własne emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Piątek to dobry okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Masz obecnie możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi.

Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Waga ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. W weekend postaraj się rozsądnie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń.

We wtorek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany o tej porze. O Wadze, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. Single spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na długie lata.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Barana nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Baranowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5 0. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Lew Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Wagi najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 19. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Saturn w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Waga przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj teraz uwagę na ananasy, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedobrym znakiem może być stara książka w kieszeni przyjaciela. W weekend postaraj się sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

stopka