horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Saturn w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Waga przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele.

Masz pewną szansę odszukać pojedynczy, poszukiwany element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja praca. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na ananasy, ponieważ mogą pozbawić Cię energii.

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj świat dookoła pod tym kątem.

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 28. Najbliższy tydzień w firmie Wagi, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie bliskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Poczujesz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na truskawki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wenus nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nadszedł czas, by rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może czwartek. Rak ma w tym tygodniu słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Pozycja centralna Wenus w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć słabym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna Zwróć uwagę by pić nieco więcej wina, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu oddziaływują efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. Spodziewaj się miłej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Zanotuj sobie aby do soboty wykonać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić nieco mniej mleka, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. Ten tydzień dla Strzelca to początek nowego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Ryby tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty wycieczki. Nadchodzący czas w pracy Ryby, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na siłowni. W myślach Wagi narodzą się nowe koncepcje finansowe. W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. Wiarygodna koleżanka w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca nadchodzący tydzień, da Wadze wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Waga przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W przyszłym tygodniu czeka Cię długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zmian. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Nadejdzie wkrótce czas, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka