horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Wadze wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy oddalić uczucia. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Sobota to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. Układy konstelacji mówią, że Wadze w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy.

Niedługo zaistnieje w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wkrótce przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Ważnym znakiem może być szklanka wina w kieszeni starego człowieka. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż tej osobie. Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Oczekuj niespodziewanej niespodzianki od gościa z innego miasta. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że spełnienie zamiarów może okazać się mocno utrudnione. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to zaczątek nowego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Rak Merkury w kombinacji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Ten tydzień dla Raka to początek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Lwa teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić uczucia. Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Panna Za parę dni przydarzy Ci się duchowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół jest fałszywa. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę do lasu. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po lesie. ... więcej i więcej »

Strzelec Gwiazdozbiór Strzelca chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na długą wycieczkę w teren. O ile fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest na to idealny etap na wiążące postanowienia. ... więcej i więcej »

Ryby Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Skończ roztrząsać przeszłość, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom planów. Dlatego, że sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz nikłą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pij choćby minimalne ilości piwa, pamiętając że, płyny od czasu do czasu wpływają mocno na Twój organizm. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Neptun pomaga w załatwianiu spraw osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Dla Wagi najbliższy czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka