horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Masz nikłą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności.

Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Saturn zapowiada zwiększone szansę na sukces. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza.

Za parę dni odbędzie się krótka wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi będzie nieprawdziwa. Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie umieją ci pomóc. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet.

Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Nie oczekuj przyjemnej wizyty bliskiego z zagranicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Plany będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Bliźniętom, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dla Bliźniąt najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Rak Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce przydarzy Ci się duchowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Ważnym znakiem okaże się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Single spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Plany będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile marzysz o nowej pracy, to jest to świetny etap na takie działania. Czeka na Wagę głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić uczucia. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wadze wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy oddalić uczucia. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. Wadze będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

stopka