horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

O ile marzysz o nowej pracy, to jest to świetny etap na takie działania. Czeka na Wagę głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić uczucia. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty.

Jowisz, który częstokroć dostarcza szczęście Wadze, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy spore rozczarowanie. Tydzień nie sprzyja zakupom i dużym zmianom celów. Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały.

Tydzień w firmie Wagi, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie formalności. W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje zawodowe. Przestań rozgrzebywać dawne dzieje, a zauważ teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niedługo mogą się przydać.

W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Egzaltacja Neptuna w znaku Wagi która niedawno miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zanotuj sobie by do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś ostatnim czasy. Przestań analizować dawne zdarzenia, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj koneksje, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Mars, który zazwyczaj przynosi powodzenie Rakowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Lew Dlatego, że sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Panna Samotne osoby spod znaku Panny w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Tydzień sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przebywać w domu. W głowie Wagi narodzą się świeże idee zarobkowe. Materialnie nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zwróć uwagę by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom płyny czasami działają efektywnie na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz dużą szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przestań analizować to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. nadchodzącym tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. ... więcej i więcej »

Wodnik Choćby ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Zaprzestań wspominać dawne dzieje, natomiast zauważ to co teraz, i dbaj o znajomości, bo już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Ryby Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne formalności. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 8. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych roszad. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Saturn w układzie wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz nikłą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na podróże. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać w domu. W myślach Wagi pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka