horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym czasie. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nadchodzi dzień, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Złym omenem może być portfel w szufladzie starego człowieka. Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Waga doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty.

W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie wtorek. Nadchodzący czas w firmie Wagi, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Wagi wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Egzaltacja Jowisza w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 15. Zapamiętaj aby do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj by do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić uczucia. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma w tym tygodniu słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Urana że wykonanie zamiarów może okazać się nieco opóźnione. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Rak Zanotuj sobie aby do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące rzeczy. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Lew W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz nie sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Saturn w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, toteż zwróć uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w firmie Skorpiona, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Najbliższy czas okaże się dla Skorpiona wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej wybierz się na aktywną wycieczkę do lasu. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wkrótce przydarzy Ci się krótka wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia ludzi będzie niepoprawna. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz jedyną szansę podreperować nie tylko swoje nastawienie, lecz także znajomości z rodziną. Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Waga doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Saturn pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Waga ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor fioletowy, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. Zwróć uwagę by pić mniej wina, wbrew pozorom płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje zachowanie. Nadchodzący tydzień dla Wagi to początek unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

stopka