horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Ważna kobieta w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów jej. Już niedługo narodzi się w twojej głowie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj świat dookoła na obecność tego koloru.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Samotne osoby spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Zmiany będą dziać się w spodziewanym tempie, tak jakby od lat na to czekały. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty.

Przyszedł czas, by rozpocząć aktywnie wyrażać swoje emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Wadze raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Saturn, który systematycznie dostarcza pomyślność Wadze, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli myślisz o kupnie domu, to teraz jest to wspaniały czas na tego typu postanowienia. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Pluton sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena ludzi jest słuszna. Zapamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Rak Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Rakowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Lew Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Lwu wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Lew ma w tym tygodniu słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być pomocne. Już niedługo zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 24. Konstelacja Wagi krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Skorpiona teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić emocje. Saturn, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Strzelec Samotne osoby spod znaku Strzelca w najbliższym tygodniu będą miały szansę na spotkanie partnera na dobre i na złe. Znajoma osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Przychodzi okres, by rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie środa. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wodnika wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Ryby W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W umyśle Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Rybie dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Uważaj by pić nieco mniej piwa, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje ciało. Ważna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć więzi pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skończ rozgrzebywać to co było, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj układy, gdyż niedługo mogą być użyteczne. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Poczujesz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny ponieważ sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Neptun sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wagi pojawią się świeże idee zarobkowe. Nie siedź godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na długą wędrówkę po lesie. Konstelacja Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie przyjaciół. ...
więcej i więcej »

stopka