horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. Masz minimalną nadzieję odszukać pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi.

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Waga doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia .

Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Marsa że spełnienie planów może okazać się bardzo przyspieszone. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć inaczej pokazywać swoje przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii.

Spotęgowane działanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Jeśli marzysz o stałym związku, to teraz jest na to znakomity moment na takie postanowienia. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 19. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Pij mniej kawy, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu wpływają mocno na Twój organizm. O Byku, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Saturn w zestawieniu z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew Egzaltacja Merkurego w znaku Lwa która niedawno się wydarzyła już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Nie przesiaduj godzinami przed laptopem, lepiej idź na długą wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Panna nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Waga tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą ci pomóc. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie dużych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pozycja centralna Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Masz obecnie szansę podreperować nie tylko własne nastawienie, ale też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Wagi krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Neptunem co wpłynie na sprawy przyjaciół. Mars pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. nadchodzącym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wadze raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W piątek po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym czasie. Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 79. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli niedawno trapiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W niedzielę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

stopka