horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Zmiana położenia Jowisza w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym zmianom zamiarów.

Waga ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Neptun sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Złym sygnałem okaże się portfel w mieszkaniu osoby, której nie lubisz.

Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się ważna podróż, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób będzie nieprawdziwa. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Spotka Wagę przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć powinno się odrzucić uczucia. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo energii.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 1. Nadchodzący tydzień dla Barana to zaczątek niepowtarzalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. ... więcej i więcej »

Byk Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. O ile marzysz o własnej firmie, to jest to idealny moment na takowe decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Rak Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Raka wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Zmiany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Dobrym omenem może być odblask światła w mieszkaniu znajomego. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie czwartek. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Waga Przyszły tydzień dla Wagi to początek nowego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek nowego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. Możesz spodziewać się niemiłej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Strzelec W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym czasie. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na poziomki, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką wędrówkę w teren. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przekonasz się, iż dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Waga doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może środa. W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na podróże. Zakończ analizować to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj układy, bo niebawem mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiarygodna persona w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. Działasz tak szybko, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Waga ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz małą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Znajoma persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej więzi odmów tej osobie. Masz obecnie sposobność uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

stopka