horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Oczekuje na Wagę głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że spełnienie planów może okazać się mocno ułatwione. Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest na to doskonały moment na wiążące postanowienia. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku.

Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 94. Sobota to właściwy czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Wagi nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Wadze będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Jeżeli niedawno trapiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Osoby nie będące w związku spod znaku Barana w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W myślach Byka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Niedobrym omenem stanie się stara książka w ręku znajomego. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Raka bardzo aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Plany będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W środę znajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Panna Choćby niedawno gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Dla Panny nadchodzący czas to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga W piątek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten dzień. Autorytatywna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Pewna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. Egzaltacja Jowisza w znaku Strzelca która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pozytywnym omenem będzie szklany przedmiot w ręku osoby, której nie lubisz. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego najbliższy tydzień, da Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Uczuciowo najbliższe dni będą czasem dużych szans. Egzaltacja Marsa w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Masz teraz perspektywę poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz także układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Wagi to początek nowego etapu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz doświadczeń. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę w góry. Nadchodzący czas w firmie Wagi, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Wagi wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Masz minimalną nadzieję zobaczyć jeden, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W myślach Wagi narodzą się świeże pomysły finansowe. Ponieważ sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych pomocy. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe przygody. Jeżeli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

stopka