horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. W sobotę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym czasie. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju.

W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Wagi narodzą się świeże pomysły finansowe. Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Wadze, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże niepowodzenie.

Zmiana położenia Plutona w znaku Wagi która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. Przygotuj się dobrze do weekendu, być może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną za miasto. Konstelacja Wagi ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Saturnem co wpłynie na życie zawodowe.

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych roszad. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Wadze dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Waga doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Masz pewną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany element do ciekawej mandali którą stanowi twój własny świat. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz właśnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, lecz też relacje z rodziną. Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Rak Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 12. ... więcej i więcej »

Lew Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż niedługo mogą się przydać. Mars, który częstokroć dostarcza powodzenie Lwu, w najbliższym tygodniu nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Panna Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Nadszedł okres, by rozpocząć pokazywać własne emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Skorpion W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek nowego etapu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i informacji. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Ryby Saturn w kompozycji z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to idealny etap na wiążące działania. Czeka na Wagę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. We wtorek po południu układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Piątek to dobry termin do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. Wadze będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Możesz spodziewać się niemiłej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Dla Wagi nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Konstelacja Wagi nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Dzięki pozytywnemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka