horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Dla Wagi najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 19.

Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Poczujesz, że przez pomoc najbliższych nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Waga ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. Najbliższy czas w firmie Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Wagi wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Byk Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z innego miasta. Bykowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy rodziny. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 81. ... więcej i więcej »

Rak Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą przechadzkę po parku. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością piątek. ... więcej i więcej »

Lew W zbliżającym się tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Panna Masz dużą nadzieję odszukać istotny, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Choćby niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ułoży się w takim układzie względem Wenus że zrealizowanie planów może okazać się utrudnione. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje spotkania. ... więcej i więcej »

Skorpion Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zanotuj sobie by do soboty załatwiać wszelkie istotne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Wzajemne wpływanie na Koziorożca planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Zaprzestań roztrząsać minione czasy, a doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też więzi z przyjaciółmi. W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Masz teraz możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz również znajomości z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać na siłowni. W myślach Wagi narodzą się nowe koncepcje finansowe. W poniedziałek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. Wiarygodna koleżanka w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym zmianom zamiarów. Nie oczekuj przyjemnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W przyszłym tygodniu czeka Cię długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych zmian. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka