horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Waga - najlepszy horoskop tygodniowy

Waga

Single spod znaku Wagi w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Plany będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Spodziewaj się przyjemnej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu.

Gwiazdozbiór Wagi chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Dla Wagi najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Ważna persona w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 2.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 1. ... więcej i więcej »

Byk Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych roszad. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Masz nikłą nadzieję odszukać ważny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Rak Wenus pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Najlepsza liczba na ten tydzień to 93. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę po lesie. Najlepsza liczba na ten tydzień to 62. ... więcej i więcej »

Panna Staranność i sumienność osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Znaki na niebie oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Waga Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Strzelec Wkrótce pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością piątek. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie czeka Cię długa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Jeżeli niedawno gnębiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby Staraj się pić więcej wina, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu wpływają mocno na Twoją aurę. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadszedł czas, by zacząć inaczej wyrażać własne przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek unikalnego okresu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i informacji. Konstelacja Wagi krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na sprawy intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Dokładność i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych roszad. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom planów. Dlatego, że sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz nikłą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Samotne osoby spod znaku Wagi w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka