horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom planów.

Tydzień w firmie Strzelca, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Strzelca wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

W weekend naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku.

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie piątek. Zwróć uwagę by pić nieco mniej herbaty, wbrew przekonaniom napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Wspólne oddziaływanie na Strzelca planety Jowisz i Saturn oznacza zwiększone szansę na porażkę. Możesz spodziewać się niemiłej wizyty znajomego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno środa. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Strzelca narodzą się świeże pomysły zarobkowe. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zaprzestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, oraz dbaj o znajomości, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. Pewna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Działasz tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. Pozycja centralna Saturna w znaku Strzelca która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Mars, który zazwyczaj przynosi pomyślność Strzelcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka