horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. Przyszły tydzień dla Strzelca to start unikalnego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz doświadczeń.

Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. Strzelec ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Działasz tak szybko, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić.

Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Przekonasz się, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości kawy, pamiętając że, napoje od czasu do czasu mają wpływ znacząco na Twoje przepływy energetyczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadejdzie wkrótce dzień, by rozpocząć pokazywać własne przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Dla Strzelca najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. W czwartek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę rozważysz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zbliżający się tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Przyszły tydzień dla Strzelca to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie partnera na całe życie. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. W środę znajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

stopka