horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Nadszedł dzień, by rozpocząć głośno pokazywać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wkrótce przydarzy Ci się krótka podróż, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna.

Niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Neptun nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty.

Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Saturna że spełnienie planów okaże się nieco utrudnione. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła pod tym kątem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Oczekuje na Strzelca teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. W piątek w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. Zanotuj sobie aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od innych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W głowie Strzelca narodzą się świeże idee finansowe. Strzelcowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

stopka