horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. Pij nieco mniej wina, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu wpływają efektywnie na Twoją aurę.

Za parę dni przydarzy Ci się krótka wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie nieprawdziwa. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Najbliższy czas w pracy Strzelca, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Strzelca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Merkury w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym zmianom zamiarów. Materialnie nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Przestań roztrząsać minione czasy, a doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, gdyż niedługo mogą być pomocne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn, który systematycznie przynosi dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Słońce sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Zmieniasz się tak szybko, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, że przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Pewna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Masz minimalną nadzieję odnaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to genialny okres na takie działania. W piątek rano dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania o tej porze. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Sobota to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. nadchodzącym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

stopka