horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem.

W nadchodzącym okresie postaraj się więcej godzin spędzać na siłowni. W głowie Strzelca narodzą się świeże koncepcje finansowe. Sobota to dobry termin do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę.

Niebawem przydarzy Ci się krótka podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi jest fałszywa. Skończ przywoływać dawne dzieje, natomiast dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą się przydać. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością piątek.

W bieżącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na sport. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Masz pewną nadzieję odszukać ważny, pasujący element do ciekawej mozaiki którą stanowi twoja praca.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale też relacje z bliskimi. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Neptun sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sobota to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę w teren. Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo zrozumieć należy odrzucić uczucia. Zaprzestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. Masz nikłą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

stopka