horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi

Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

Wenus sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. W czwartek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. Pozycja centralna Marsa w znaku Strzelca która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem.

Uważaj by pić mniej piwa, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu oddziaływują efektywnie na Twój organizm. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Jeżeli ostatnio gnębiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym czasie. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Masz pewną szansę zobaczyć ważny, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Mars, który przeważnie dostarcza pomyślność Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na śliwki, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Strzelca najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas będzie dla Strzelca bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie ważne sprawy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka