horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych zmian. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu spędzać w domu. W głowie Strzelca pojawią się świeże koncepcje zarobkowe.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Strzelec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. Pluton sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. W sobotę po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym czasie.

Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Tydzień w firmie Strzelca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Strzelca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Strzelcowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Niedobrym sygnałem może okazać się odblask światła w torbie znajomego. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Jowisz w kompozycji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pewna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. Egzaltacja Jowisza w znaku Strzelca która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Niedobrym znakiem może być drobna moneta w mieszkaniu przyjaciela. Pluton, który często przynosi powodzenie Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Dla Strzelca najbliższy czas to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka