horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi

W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć.

O Strzelcu, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Wolne kobiety spod znaku Strzelca w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na znalezienie partnera na całe życie.

W tym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Zwróć uwagę by pić nieco więcej kawy, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało.

Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Przyszły tydzień dla Strzelca to zaczątek nowego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz informacji. Skończ wspominać dawne dzieje, a dostrzeż to co teraz, i dbaj o przyjaźnie, gdyż lada dzień mogą być pomocne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Skończ rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie planów będzie mocno przyspieszone. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień stanie się dla Strzelca wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Egzaltacja Marsa w znaku Strzelca która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. W przyszłym tygodniu czeka Cię ważna wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja opinia osób jest fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozytywnym omenem może być portfel w ręku osoby, którą lubisz. W piątek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany o tej porze. Już wkrótce przydarzy Ci się duchowa wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena ludzi będzie niepoprawna. ...
więcej i więcej »

stopka