horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi

Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przebywać w pracy. W głowie Strzelca narodzą się świeże pomysły zarobkowe.

Jeżeli niedawno trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że spełnienie zamiarów będzie mocno ułatwione.

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 12. Ważnym znakiem stanie się zagubiony przedmiot w torbie osoby, którą lubisz. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania.

Wzajemne oddziaływanie na Strzelca planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. W przyszłym czasie nie zalecane jest wykonywanie złożonych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Pozycja centralna Marsa w znaku Strzelca która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym wpływem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwróć uwagę by pić nieco mniej mleka, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. Ten tydzień dla Strzelca to początek nowego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. W poniedziałek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja wyjazdom i ostrożnym modyfikacjom celów. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na dobre i na złe. Egzaltacja Marsa w znaku Strzelca która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym zmianom planów. Zapamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu spędzać w domu. W głowie Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka