horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Wagi

O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Wenus sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych.

Strzelcowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoja rodzina. Nie oczekuj trudnej wizyty znajomego z innego miasta.

Finansowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty spotkania. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie wtorek. Strzelcowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą się przydać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. Nie oczekuj trudnej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz dużą szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Strzelca chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne wpływanie na Strzelca planety Jowisz i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

stopka