horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie.

Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na jabłka, one mogą zabrać Ci dużo mocy. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Wenus że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie ułatwione. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku.

Zaprzestań rozpamiętywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i podtrzymuj koneksje, bo wkrótce mogą się przydać. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Jowisz, który przeważnie przynosi szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Dokładność i sumienność osób spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz dużym zmianom planów. Ponieważ sami się cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. Pluton, który często dostarcza powodzenie Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak dobry, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane oddziaływanie na Strzelca planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Zakończ analizować dawne zdarzenia, a zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Strzelcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań przywoływać dawne zdarzenia, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą się przydać. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Masz właśnie sposobność wzmocnić nie jedynie swoje wnętrze, lecz także kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Single spod znaku Strzelca w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na zawsze. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. O ile marzysz o nowej pracy, aktualnie jest to świetny moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

stopka