horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Czeka na Strzelca głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania.

Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. Mars, który systematycznie przynosi pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak dobry, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. Złym znakiem stanie się pęk kluczy w kieszeni osoby, której nie lubisz.

Zmieniasz się tak nietypowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz małą nadzieję zobaczyć pojedynczy, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twoja praca. Dopilnuj by pić nieco więcej piwa, pamiętaj że, płyny zasadniczo działają w niewielkim stopniu na Twoją aurę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Strzelca wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Piątek to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Przekonasz się, że dzięki pomocy rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Jeśli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Ten tydzień dla Strzelca to start jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę do parku. O ile marzysz o stałym związku, to teraz jest na to świetny okres na takie postanowienia. Pluton, który systematycznie dostarcza pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Cię spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W piątek wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten dzień. Saturn, który systematycznie przynosi szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

stopka