horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

W wtorek znajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza najbliższy tydzień, da Strzelcowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Dla Strzelca nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Możesz spodziewać się towarzyskiej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy.

Już niedługo wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. Mars, który często dostarcza powodzenie Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Spotka Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, iż dzięki pomocy najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Piątek to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pewna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż tej osobie. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. W poniedziałek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 38. Dokładność i sumienność osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna zapowiadanych roszad. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną z dawna zapowiadanych zmian. Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

stopka