horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Pozycja centralna Jowisza w znaku Strzelca która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć pozytywnym działaniem.

Słońce ułoży się w takim układzie względem Urana że wykonanie postanowień będzie mocno ułatwione. Gwiazdozbiór Strzelca ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie bliskich. Piątek to właściwy czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Wzajemne działanie na siebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Autorytatywna postać w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż tej osobie.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 56.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Strzelec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na podróże. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Strzelcowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Złym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w torbie przyjaciela. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to zaczątek unikalnego etapu, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. Konstelacja Strzelca ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka