horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Przekonasz się, że dzięki pomocy rodziców nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia.

W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę.

Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej wybierz się na krótką wycieczkę w teren. Konstelacja Strzelca nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy zawodowe. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów.

Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje podróży. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją cię zrozumieć. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Strzelcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. Mars, który często dostarcza szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Spodziewaj się przyjemnej zmiany ze strony gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Strzelca to start nowego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Skończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast doceń to co teraz, i pielęgnuj koneksje, gdyż lada dzień mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej wtorek. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

stopka