horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Strzelcowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Strzelec doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Przyszły tydzień dla Strzelca to start jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy lub doświadczeń.

W sobotę rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie czwartek. Układy konstelacji pokazują, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku.

Przekonasz się, że przez wsparcie kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Dobrym znakiem może być pęk kluczy w szufladzie umundurowanego człowieka. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na porzeczki, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jabłka, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią ci pomóc. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 63. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta przekona się, że przy pomocy znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Masz dużą szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu spędzać w domu. W myślach Lwa pojawią się świeże idee zarobkowe. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym czasie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek nowego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Przestań analizować minione czasy, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 45. ... więcej i więcej »

Ryby Niedługo zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej poniedziałek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Czeka na Strzelca przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę uczucia. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. W nadchodzącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Los być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

zbliżającym się czasie okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty podróży. Wspólne działanie na Strzelca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Zakończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj koneksje, bo już za parę dni mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią ci pomóc. W niedzielę po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania o tej porze. Pamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

stopka