horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi.

Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Jowisz w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Strzelec ma w tym tygodniu słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

Księżyc znajdzie się w takim układzie do Marsa że zrealizowanie planów będzie nieznacznie przyspieszone. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Astrologiczne obliczenia mówią, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego.

Czeka na Strzelca przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować uczucia. Samotne osoby spod znaku Strzelca w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na długie lata. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, da Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W sobotę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Single spod znaku Panny w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina. Zanotuj sobie by do czwartku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś ostatnim czasy. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. Skończ wspominać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pewna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie. Strzelec ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Strzelca pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też znajomości z przyjaciółmi. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka