horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Plany będą działy się w powolnym czasie, jakby od lat miało to nastąpić.

Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na truskawki, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. Pij nieco więcej soków, wbrew pozorom płyny od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twoją aurę.

Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Zaprzestań analizować minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, bo wkrótce mogą być użyteczne. W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej piątek. Zmiana położenia Jowisza w znaku Strzelca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi jest niepoprawna. Wenus, który często przynosi szczęście Strzelcowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore niepowodzenie. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj by pić więcej herbaty, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. Pamiętaj aby do niedzieli wykonać wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. Ważnym znakiem stanie się roślina w mieszkaniu dziecka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Jowisz, który zazwyczaj przynosi szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak hojny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Za parę dni będzie miała miejsce ważna wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia ludzi będzie projekcją. ...
więcej i więcej »

stopka